bowling

Squash

Variabilní sportoviště nabízí tři squashové kurty v celoročně klimatizovaném prostoru s možností nastavení velikosti hrací plochy a příležitostí zahrát si klasický squash i squashovou čtyřhru. Začínajícím hráčům squashe nabízíme tréninkové hodiny pod odborným vedením trenérů. V zázemí jsou k dispozici uzamykatelné šatny, sprchy.

bssadska.cz

squash

Více informací o Sadské Squashové Lize (SSL), turnajích a dalších squashových akcích:

http://squash-sadska.webnode.cz

MČR ve čtyřhách 2017

Opět po roce se v našem areálu představili jedni z nejlepších českých squashistů a squashistek při příležitosti Mistrovství ČR ve squashových čtyřhrách. Bližší informace o průběhu této vrcholné sportovní akce a pořízené fotografie naleznete zde:Variabilní sportoviště

Sportovní plocha je členěna stavitelnými příčkami a lze ji lehce přestavět na jeden, dva nebo tři prostory s volitelnou plochou.

členění plochy

Standardně je plocha rozčleněna na tři squashová hřiště. Během několika minut ji lze přeměnit na plochu pro sálovou kopanou nebo, díky ozvučení, na cvičební sál aerobiku či kalanetiky.

Jedná se tak o jedny z mála kurtů v ČR, kde lze hrát i squashovou čtyřhru.

Permanentky

Pro všechny sportovní aktivity v areálu Bowling-Squash Sadská je k dispozici jednotná přenosná permanentka (z osoby na osobu). Z předplaceného kreditu lze na permanentku čerpat všechny sportovní a relaxační služby. více ...