restaurace

Nekuřácká restaurace

Po kvalitním sportovním vyžití nebo pobytu v relaxačním centru si vychutnejte dobré jídlo v naší nekuřácké restauraci. Kapacita restaurace je standardně 35 míst, ale lze ji rozšířit téměř na dvojnásobek. Využít můžete i téměř 40 míst v prostoru bowlingových drah. Dalších 70 míst je k dispozici na zasklené a vytápěné terase. A samozřejmou a nedílnou součástí je i venkovní (letní) posezení s kapacitou dalších 50 míst. Po celý týden nabízíme v době od 11 do 15 hodin bohaté množství hotových jídel. Veškeré prostory lze využít i pro pořádání firemních akcí, rodinných oslav či svateb.

bssadska.cz

restaurace

Víkend s čínskou kuchyní

Kromě standardní nabídky bude tento víkend (24. 6. - 25. 6. 2017) naše menu obohaceno i o vybrané čínské speciality. Přijďte tak ochutnat některé tradiční pokrmy připravené přímo kuchařem s bohatými zkušenostmi s čínskou kuchyní. :-)Pořádání firemních akcí

Prostory sportovní haly lze využít i pro pořádání firemních akcí (oslavy, večírky). Lze pronajmout i jen část restaurace ve zvýšeném patře s bowlingovými drahami.

Rozvoz jídel po okolí zdarma

Stačí zavolat a my Vám objednané jídlo rychle dovezeme přímo k Vám do domu, více informací získáte na letácích v restauraci.

Jídelní lístek e-mailem

Využijte i další služby, kterou jsme pro Vás připravili - pokud máte zájem, napište nám e-mailovou adresu a my Vám na ni každé ráno zašleme denní nabídku hotových jídel. Své osobní či firemní adresy můžete posílat na e-mail: info@bssadska.cz.

WiFi Point

V restaurace je také přístupový bod WiFi sítě (HotSpot) pro připojení k internetu.

Platba stravenkami

V restauraci přijímáme stravenky Sodexo (GastroPass),  TicketRestaurant a Chéque Déjeuner.


restaurace
I v této části sportovního centra máte možnost sledovat na velkoplošné TV aktuální sportovní přenosy.


Platba platební kartou

V restauraci přijímáme platby platebními kartami.

Provozní doba

Celý areál má jednotnou otevírací dobu:
Po-Čt    11:00 - 22:00
        11:00 - 24:00
So         10:00 - 24:00
Ne         10:00 - 22:00